Zapraszamy na spektakl dla dzieci!
 
Dawno, dawno temu... Za siedmioma górami... W krainie mlekiem i miodem płynącej... Panował święty spokój. I wreszcie nie działo się nic pilnego, co musiałoby angażować Jego Wysokość Króla w sprawy pilnie wymagające królewskiej uwagi i majestatu. I byłoby tak nadal, ale... Święty Spokój prysł jak pod wpływem czarodziejskiego zaklęcia. Królewna Malwinka chce za mąż! A kiedy dorastająca córka, jedynaczka i prawowita spadkobierczyni tronu czegoś chce, to czy można jej odmówić? Każdy rodzic mający latorośl w niebezpiecznie dojrzewającym wieku wie, że z zachciankami, kaprysami i życzeniami wtedy się nie dyskutuje. Wtedy się je spełnia. Za każdą cenę.
Przed takim zadaniem właśnie stają Król Maurycy, jego małżonka Królowa Pelargonia i zawsze wierny Mistrz Draconicus. Misja wydania królewny za mąż wydaje się być z gatunku niemożliwych, ale jeśli stawką jest Święty Spokój, to w kąt idą wszystkie pałacowe protokoły. I gdybyż tylko Malwinki właśnie nie odwiedziła ulubiona przyjaciółka, Honoratka... Gdybyż...
 
Scenariusz i reżyseria: Piotr Mosoń
Obsada: Dominika Tuszyńska, Daria Turek, Żaneta Baczyńska, Szczepan Parchimowicz, Dawid Dudek, Tomasz Olczak, Robert Mazurkiewicz.
 
WSTĘP WOLNY!
 
_m1a8274

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.