„Pół na pół” to przesycona czarnym humorem komedia, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki.
 
Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem.
 
Robert i Dominik, którzy na początku jawią nam się jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka. Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jej obecność sygnalizuje tylko natarczywy dzwonek, a mimo to mamy świadomość, że nadal jest wszechobecna i wciąż tyranizuje otoczenie, a na dodatek jest niezatapialna jak nie przymierzając pani Wilberforce z "Trzeba zabić starszą panią".
 
Komedia z doborową obsadą!
 
Reżyseria: Wojciech Malajkat.
Występują: Piotr Polk i Piotr Szwedes.
Czas spektaklu: 100 minut z jednym antraktem.
 
Spektakl 13 maja 2023 o godz. 19:00
 
Bilety dostępne!
BILETY STACJONARNIE W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA.
 
 
315624035_142337825221554_1935544702568557929_n

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.