Będzie się działo! ? Mama na obrotach wpada do nas ze swoim programem "Mój pierwszy raz". Gramy 15 czerwca o godz. 19:00. ?

Bilety już dostępne!

TikTokowy FENOMEN - Mama na obrotach wkracza na STAND UPową scenę! Przed występem Mamy na obrotach zobaczycie support w wykonaniu Mr. Boomera. Stand-up Mamy Na Obrotach bilety już w sprzedaży!
UWAGA: Występy przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Podczas STAND UP padają wulgaryzmy. Prosimy nie kupować biletów dla osób niepełnoletnich.

"Mój pierwszy raz" to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów!

Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! - mówi twórczyni własnego stand upu.

Program w całości stworzony i spisany jest przez Mamę Na Obrotach. W dopracowaniu go pomagają najbardziej cenione postacie ze scen teatralno - komediowych.

BILETY TYLKO ONLINE:

ebilet.pl