FILMOŻARCIE: SETKI BOBRÓW

FILMOŻARCIE: SETKI BOBRÓW

reż. Mike Cheslik

Opis:

Szalona slapstickowa komedia prosto z USA. Co zrobisz, gdy w wyniku inwazji humanoidalnych bobrów stracisz cały dorobek życia? Amerykański reżyser Mike Cheslik zabiera widzów w jedyną w swoim rodzaju wyprawę w śnieżne rubieże Wisconsin. Looney Tunes spotyka niemiecki ekspresjonizm i Noc Żywych Trupów w najbardziej nieokiełznanym filmie waszego życia. Jean Kayak po pożarze swojego browaru musi podnieść się z dna i stać najlepszym traperem w Ameryce, a wszystko to by zdobyć serce pięknej córki handlarza futrami.

Tej zimy już nic nie będzie takie samo! Co zrobisz, gdy twoją codziennością zachwieje… inwazja humanoidalnych bobrów? Najbardziej szalone komedia roku, która zachwyciła publikę i krytyków na całym świecie. Czerpiąc garściami z historii kina amerykański reżyser Mike Cheslik przygotował slapstickową bombę i zabawę dla całej rodziny. Jean Kayak po pożarze swojego browaru musi podnieść się z dna i stać najlepszym traperem w Ameryce, a wszystko to by zdobyć serce pięknej córki handlarza futrami.

SETKI BOBRÓW to wyjątkowe połączenie Zwariowanych melodiiBenny Hilla, parodii Mela Brooksa i komedii Bustera Keatona.