"METALLICA & SYMPHONY" - by SCREAM INC.

08.10.2023r. godz. 18.00

"METALLICA & SYMPHONY" - by SCREAM INC.

Bilety: 140/150zł dostępne na kupbilecik.pl, biletyna.pl, eBilet.pl oraz kasa CK

Uznany na świecie tribute band zespołu Metallica - SCREAM INC. wraz z orkiestrą symfoniczną z Odessy pod kierownictwem Vitaliya Kovalchuka ponownie odwiedzi polskie sale koncertowe!

Grupa niezwykle uzdolnionych muzyków przedstawi odświeżony program zawierający utwory zespołu Metallica z legendarnej płyty S&M z 1999 r. Od 2008 roku zespół zagrał ponad 1000 koncertów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina wyprzedając sale koncertowe. Wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można usłyszeć utwory gigantów metalu w symfonicznych aranżacjach opracowanych przez Michaela Kamena oraz  Andriya Liutyi - perkusisty zespołu! Całość wydarzenia dopełnia efektownie zaaranżowana oprawa oświetleniowa i potężny dźwięk!

Co więcej, Scream Inc. zakończy każdy koncert kilkoma wybranymi utworami z szerokiego katalogu Amerykanów w oryginalnych, albumowych wersjach!

Zarezerwuj bilet już teraz!