KOLĘDY DLA... LIWII

9 grudnia 2023

RYNEK w GŁOGOWIE

KOLĘDY DLA... LIWII

Tegoroczny koncert charytatywny oraz zbiórka publiczna będzie dedykowany małej Liwii Machnickiej z Głogowa. Liwka na półtora roku.

Gdy Lwia się urodziła na jej małym ciałku były liczne znamiona, z których jedno obejmuje prawie całą lewą rączkę. Potem u Liwii uwidoczniono obecność guzków i postawiono diagnozę melaznoza nerwowo-skórna.

Znamiona powstają w wyniku za dużej produkcji melaniny w organizmie. Znamiona będę wychodzić do 30 roku życia. Niestety wyglądają na niepokojące, a guz mózgu ciągle się powiększa. Liwia jest pod stałą opieką neurologa, neurochirurga, kardiologa, okulisty, dermatologa, onkologa, genetyka i  pediatry. Jesteśmy również pod opieką Kliniki w Izraelu. Czekamy na kolejne badania genetyczne, ale na jak wiadomo jest tam teraz wojna… – pisze do nas Daria Aleksandrowicz, mama Liwii.

Potrzebne jest wsparcie finansowe, dlatego mała Liwia będzie beneficjentem naszego corocznego koncertu.

W tym roku najpiękniejsze polskie kolędy będą śpiewać głogowscy przedsiębiorcy! Na nasz apel odpowiedzieli już pracownicy firmy ASP Polska, Banku Spółdzielczego w Głogowie oraz firmy OVB. Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami!

Zapraszamy głogowskie firmy do udziału! Gwarantujemy dobrą zabawę w szczytnym celu i rozgłos na cały Głogów! Zgłaszajcie się!

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 17 listopada włącznie. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule: KOLĘDY DLA
W mailu prosimy podać nazwę firmy i nr kontaktowy.

Śpiewamy Kolędy dla Liwii!

Organizatorzy koncertu: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Urząd Miejski w Głogowie, Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi oraz Studio Talentów przy MOK. Koncert pod Honorowym Patronatem Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

źródło: DGL NEWS