MONIKA BORZYM "KOŁYSANKI DLA DOROSŁYCH" 40. GSJ - Międzynarodowy Dzień Jazzu

Bilety:
50 zł - od 26 lutego do 31 marca 2024
80 zł - od 1 kwietnia do 27 kwietnia 2024

MONIKA BORZYM "KOŁYSANKI DLA DOROSŁYCH"
40. GŁOGOWSKIE SPOTKANIA JAZZOWE
Międzynarodowy Dzień Jazzu

Oddajemy w Wasze ręce koncert niezwykły i czarujący. Po pierwsze dzięki Monice Borzym, która kolejny raz udowadnia, że uczucie i głos, które wkłada w swoje projekty muzyczne, rozkochuje nas, jako odbiorców bez reszty. Po drugie, koncert ten to oficjalne rozpoczęcie tegorocznego jazzowego święta i to z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu.
40 lat Głogowskich Spotkań Jazzowych tym samych odpalamy przepełnieni żarem w sercu do muzyki, która przez te wszystkie lata zmieniała się i rozwijała, tak, jak jest jej to pisane. Bądźcie z nami, świętujcie i dajcie się porwać od pierwszych dźwięków "KOŁYSANEK DLA DOROSŁYCH".

Kołysanki dla dorosłych to najnowsza propozycja od Moniki Borzym. To sensualne, oszczędne w formie interpretacje standardów jazzowych tworzące konceptualny album mający rozbudzać zmysły słuchaczy prowokując do bliskości i czułości. To zbiór piosenek idealny na randki. Również te z samym/samą sobą. Monika Borzym – wybitna polska wokalistka jazzowa młodego pokolenia, obdarzona wyjątkowym głosem i nieprzeciętną sceniczną charyzmą. Ma na koncie współpracę z tuzami polskiego i światowego jazzu (m.in. Gil Goldstein, Matt Pierson, Aaron Parks, John Scofield, Randy Brecker, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Krzysztof Herdzin i inni). Kołysanki dla dorosłych są szóstym albumem w dorobku artystki.