BEREK, CZYLI UPIÓR W MOHERZE

11.05 2024

godz. 16:00 i 19:00

CK MOK

Berek, czyli upiór w moherze

Zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja? Zobacz na żywo wyjątkową historię w nadchodzącym sezonie teatralnym!

Pani Anna tak żarliwie angażuje się w życie swojej córki, że ta odwraca się od niej. Rozczarowana bohaterka za wszystko obwinia swojego sąsiada – Pawła, w którym upatruje przyczynę wszystkich jej problemów. Zwariowana karuzela zdarzeń sprawi, że bohaterowie zmienią swoje podejście do świata i siebie nawzajem. W rolach głównych wystąpią Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki.
„Berek, czyli upiór w moherze” to inteligentna i bawiąca do łez historia na podstawie książki Marcina Szczygielskiego pt. „Berek”. Sztuka po kilku latach wraca na afisz teatralny. Szacuje się, że spektakl został wystawiony już ponad 1000 razy!

Anna i Paweł występują również w spektaklu komediowym „Berek, czyli upiór w moherze 2”, która opowiada o innym rozdziale w życiu bohaterów.

"Berek, czyli upiór w moherze” w 2022 i 2023 roku
W nadchodzącym sezonie teatralnym 2022 i 2023 „Berek, czyli upiór w moherze” zostanie wystawiony ponownie na deskach wielu scen w całej Polsce.

Obsada:
Ewa Kasprzyk/Joanna Żółkowska