Kolejny rok i kolejna, już trzecia edycja Wazyn Jamu!
18.05.2024 r. ponownie spotykamy się na płycie Głogowskiego skateparku na obiekcie sportowym Chrobry Głogów.
Jak co roku, ideą naszej imprezy jest łączenie 4 głównych filarów scalających naszą społeczność, czyli deskorolki, bmx i enduro, samochodów i graffiti.
Ponownie przygotowaliśmy wiele nagród i fantów dla najlepszych zawodników, w tym także nagrody pieniężne.
Pulę hajsu do rozdania ogłosimy wkrótce!
Zapisy na zawody bmx i deskorolkowe odbywać się będą w dniu imprezy w godzinach 11:00-12:30.
W tych samych godzinach wcześniej zgłoszone i zaakceptowane przez nas furki będą miały czas na wjazd na teren zielony tuż przy skateparku.
Po wjechaniu prosimy o pozostawienie aut w wyznaczonych miejscach do końca imprezy.
- Od 01.03.2024 zgłosisz swoją furę przez formularz na www.wazyn.pl
Każdy samochód będzie oceniany przez komisję sędziowską, która wyłoni auto wydarzenia.
Także Wy, jako uczestnicy będziecie mogli zagłosować na Waszym zdaniem najlepszą furkę.
Dla właścicieli najlepszych aut także przewidziane są różne nagrody i vouchery.
Wpisowe dla zawodników bmx, deskorolki i posiadaczy aut: 30 zł
Z kolei dla writerów do dyspozycji będzie mur i jedna sekcja ramp (quaterów).
Przewidujemy miejsca dla około 15-20 artystów.
Dodatkowo czekać na Was będzie powiększona strefa gastronomiczna oraz ze stoiskami i sklepikami naszych sponsorów, i partnerów.
Po inaugracji zwyciezców wszystkich konkurencji zaplanowaliśmy after party w klubie artystycznym ,,Piewka" przy ulicy Balwierskiej 43,
w którym na żywo grać będzie dla Was ekipa RaveLab.
Zawodnicy, którzy brali udział w zawodach na Wazyn Jamie wlota na after za free. Pozostali: 30 zł