Kasa w Centrum Kultury 76 833 65 74
Kasa w Teatrze im. A. Gryphiusa 783 403 503

"ZESPÓŁ PIEŚNI, NIE TAŃCA" 25-lecie zespołu TRZY DNI PÓŹNIEJ

19 kwietnia

godz. 18:00

Centrum Kultury MOK w Głogowie

BILETY: 25 zł

 

"ZESPÓŁ PIEŚNI, NIE TAŃCA" 25-lecie zespołu TRZY DNI PÓŹNIEJ

TRZY DNI PÓŹNIEJ - grupa muzyczna założona w Głogowie przez Joannę Piwowar-Antosiewicz, Martę Grofik-Perchel i Martę Piwowar-Wierzbicką - trzy żeńskie głosy, które wyróżnia charakterystyczne współbrzmienie. Na swoim koncie zespół ma wiele prestiżowych nagród ogólnopolskich, setki koncertów oraz spektakle w kraju i za granicą. Trio nagrało cztery znakomicie przyjęte albumy: "Trzy dni później" (Dalmafon, 2005), "Gdybym" (Luna Music, 2009), "Pokój jej cieniom" (For Tune, 2014), "Gryphia" (Home Records, 2017).

Niemal 25-temu nastoletnie głogowianki ( z czego dwie „z jednego domu”) postanowiły zaśpiewać we trzy. Stało się podczas jednego z koncertów noworocznych organizowanych przez Studium Wokalne przy Klubie Garnizonowym. Po prostu tak wyszło i tak już zostało. Od początku robiły to po swojemu, intuicyjnie tworząc swoje „dziwne” współbrzmienie trzech głosów, sięgając z początku po wiersze znanych poetów i poetek, a z czasem po autorskie teksty Joanny. Od początku w swojej muzyce przemieszczają się między różnymi stylami. Jednak bez względu na to, przy jakim się aktualnie zatrzymują, zawsze na pierwszym planie pozostają ich głosy.

Po jednym z koncertów TDP, jeden ze słuchaczy powiedział „ śpiewacie tak, jakbyście miały jedno serce”.

Podczas 25 letniej podróży muzycznej dwóm Martom i Joannie towarzyszyło i towarzyszy mnóstwo uznanych muzyków instrumentalistów. Część z nich pojawi się podczas koncertu.

W pierwszej części koncertu pojawią się artystki i artyści młodego pokolenia związani z Głogowem, którzy wykonają piosenki zespołu Trzy Dni Później. W drugiej części usłyszymy najnowsze kompozycje zespołu, które powstały do wybranych ballad Adama Mickiewicza. W tej części pojawi się również chór mieszkańców i mieszkanek Głogowa.

Centrum Kultury wydarzenia

Centrum Kultury

Teatr Wydarzenia

Teatr im. Andreasa Gryphiusa

Klub Mayday wydarzenia

KLUB MAYDAY

 

Głogowskie Spotkania Jazzowe

Co roku prezentujemy światowe sławy Jazzu

Głogów na stałe wpisany w mapę światowego Jazzu
Plakatowanie

Zobacz gdzie możesz być widoczny

Nagłośnienie & Oświetlenie

Sprawdź jakim sprzętem dysponujemy

Wynajem pomieszczeń

Skorzystaj z naszej oferty wynajmu

CENTRUM KULTURY

rondo Konstytucji 3-go Maja 2, 67-200 Głogów

KLUB MAYDAY

ul. Perseusza 11, 67-200 Głogów

TEATR IM. A. GRYPHIUSA

Rynek 8, 67-200 Głogów

Deklaracja dostępności

Sekretariat

76 833 41 40