SCENA SENIORA: "NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Z DAWNYCH LAT"

5 kwietnia 2024r.

Centrum Kultury MOK w Głogowie

!!! OBOWIĄZUJĄ BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI - DO ODBIORU W KASIE CK MOK OD 25 MARCA !!! MAKS. 4 wejściówki na osobę.

PREZYDENT GŁOGOWA RAFAEL ROKASZEWICZ & GŁOGOWSKA RADA SENIORÓW

ZAPRASZA NA KONCERT Z CYKLU SCENA SENIORA

"NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Z DAWNYCH LAT"

Usłyszą Państwo najpiękniejsze piosenki i największe muzyczne hity, takich Artystek jak m.in. : Alicja Majewska, Irena Jarocka, Anna Jantar, Anna German, Ewa Demarczyk i innych.

Barbara Broda-Malon – wokalistka, aktorka, pedagog śpiewu, lektor, wokalistka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Wokalno-Aktorskim.
Certyfikowany Trener Wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych „Natural Voice Perfection”.
Ekspert wokalny w programie muzycznym „Super Dzieciak” w telewizji POLSAT (2015 r.). Właścicielka Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePless”.
Laureatka 10-ciu Ogólnopolskich nagród na najważniejszych Festiwalach Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej.
Półfinalistka 32.Międzynarodowego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W swoim dorobku artystycznym ma również kilka ról teatralnych.
Wraz ze swoim zespołem koncertuje z recitalami piosenki poetyckiej, aktorskiej, filmowej, musicalowej i rockowej.
Współpracuje i współpracowała m.in. z Ryszardem Poznakowskim, Orkiestrą Symfoniczną im Karola Namysłowskiego z Zamościa ,Studiem Piosenki Teatru
Polskiego Radia oraz Teatrami Muzycznymi.
Współpracuje również z Mediami, gdzie jako lektor podkłada swój głos do reklam. W maju 2019 r. wystąpiła w Koncercie pt. „Windą do nieba” poświęconym zespołowi 2+1 realizowanym przez Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia. Koncert odbył się w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Polskim Radiu w Warszawie.
W czerwcu 2022 r. wystąpiła gościnnie z Wojtkiem Cugowskim na Koncercie PREMIER podczas 59. Festiwalu w Opolu.
Wystąpiła dwukrotnie ze swoimi recitalami na znaczących festiwalach: najpierw na Grechuta Festival, a potem na Markowym Festiwalu w Świnoujściu.

Zespół muzyczny :

Barbara Broda-Malon (wokal)