Kochani, spektakl "Obóz przetrwania" został przeniesiony na nowy termin. Zobaczycie go u nas 27 lutego 2025 roku, o godz. 19:00.

Odkryj emocjonujący spektakl "Obóz Przetrwania" stworzony przez twórców spektaklu "Żona do adopcji"! Świat sknerowatego księgowego Ludwika, jego przyjaciół - Waldka i Mariusza, oraz uwodzicielskiej Moniki, połączony jest w rewolucyjnej produkcji teatralnej, która wciągnie Cię w ekscytujący wir przygody! Ludwik i jego przyjaciele nie poddają się, mimo że diagnoza brzmi jak wyrok śmierci. Postanawiają wykorzystać każdy moment życia, zmierzyć się z niebezpieczeństwami na poligonie i w lesie, odkrywając wewnętrzne pokłady siły. Wkracza Monika, atrakcyjna "generałowa", która doda emocji i wyzwań. Czy rywalizacja zastąpi współpracę? Czy kłótnie przeważą nad kumpelską zgodą? Przyjaciele muszą nauczyć się działać razem, by przetrwać i odnaleźć sens w przyjaźni. Niezapomniana obsada, w tym Magda Wróbel , Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki, gwarantuje wrażenia na długo. Reżyserem tego wyjątkowego spektaklu jest Jakub Ehrlich, który zapewnia pełne emocji sceny i zaskakujące zwroty akcji. Doprawione muzyką Szymona Suchonia, to widowisko przeniesie Cię w wir intensywnych doznań i przybliży sens prawdziwej przyjaźni. Nie przegap okazji, aby być częścią tego spektakularnego doświadczenia!

Bilety dostępne już teraz, więc zarezerwuj swoje miejsce na "Obozie Przetrwania" i pozwól się porwać tej niezwykłej podróży!

Występują: Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki
Reżyseria: Jakub Ehrlich