‼️Tego jeszcze nie było - Prawo Marcina w Głogowie‼️
Już 16 kwietnia zapraszamy dzieci i młodzież do Klub Mayday Głogów na spotkanie z Marcinem Kruszewskim znanym jako „Prawo Marcina”.
Na swoim profilu Marcin codziennie opowiada o prawach młodych ludzi.
Wydarzenie jest kolejną akcją w ramach naszych obchodów 25-lecia Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży SZANSA.
Jeśli chcecie lepiej poznać swoje prawa, to zapraszamy Was bardzo serdecznie na to spotkanie.
Obowiązują wejściówki, które można odebrać w SZANSIE (na Perseusza 13) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.
Podczas wydarzenia można będzie kupić książkę "Prawo Marcina". Jeśli chcecie to zrobić, przynieście ze sobą odliczone 30 zł.
A poniżej regulamin spotkania:

1. Bezpłatne wejściówki do odbioru będą w Stowarzyszeniu dla Dzieci i Młodzieży SZANSA w Głogowie, ul. Perseusza 13 w Głogowie,
od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 16:00.
2. Każda osoba może pobrać tylko jedną wejściówkę na wydarzenie.
3. Wejściówki są bezpłatne! Nie można wejściówek odsprzedawać!
4. Do wejścia na wydarzenie upoważnia bezpłatna wejściówka, która składa się z dwóch części: ulotki/zakładki Centrum Pomocy Dzieciom oraz biletu.
Przy wejściu na wydarzenie należy mieć przy sobie te dwie części!
5. Nie robimy rezerwacji wejściówek przez telefon, email itd. Tylko odbiór osobisty!
6. Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Liczy się zasada „kto pierwszy ten lepszy”.
7. Wydarzenie skierowane jest w pierwszej kolejności do dzieci i młodzieży. Wszystkie osoby dorosłe tj. rodzice, nauczyciele, pedagodzy,
specjaliści pracujący na co dzień z dziećmi, zainteresowane udziałem w wydarzeniu również muszą zgłosić się po bezpłatną wejściówkę. Liczba wejściówek dla dorosłych jest ograniczona.