Kasa w Centrum Kultury 76 833 65 74
Kasa w Teatrze im. A. Gryphiusa 783 403 503

Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 3

14.12.2025r. 

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek ponownie przyjedzie do Głogowa.

Koncert Wiedeński 3 (część 3.) już 14 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie!

BILETY – https://www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/kw3/glo/14-12-2025/17/1/


Gwiazdorska obsada, soliści, balet, zjawiskowe głosy, oszałamiające show świetlne i przede wszystkim pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek! Jedyny taki projekt na Świecie, fenomen który pobił serca melomanów. Trzecia, najnowsza część Koncertu Wiedeńskiego – bestseller, który podbił serca melomanów, nie możesz go przegapić!

Doskonała zabawa dla widzów w każdym wieku, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru… Koncert Wiedeński 3 (część 3.) Orkiestry Księżniczek to także wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Artyści wzruszają i bawią Publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco.

Koncert Wiedeński 3 (część 3.) Orkiestry Księżniczek to połączenie wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom Melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z „Księżniczki Czardasza”, „Zemsty Nietoperza”, „Barona Cygańskiego”, „Wesołej Wdówki”, „Krainy Uśmiechu” oraz takich dzieł literatury muzycznej jak: „Nessun dorma” Pucciniego, „Walc Łyżwiarzy” Emile Waldteufel’a, „I will follow him” z musicalu Zakonnica w Przebraniu czy nieśmiertelne „Time to say goodbye”. Nie zabranie także wielu muzycznych niespodzianek oraz spektakularnego show, do którego na przestrzeni lat przyzwyczaiła melomanów z całego świata pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek!

 

Nie przegap trzeciej części Koncertu Wiedeńskiego Orkiestry Księżniczek. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! Do zobaczenia już 14 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie!

 

 

* Kolejność uczestnictwa w Koncertach Wiedeńskich i Noworocznych Koncertach Wiedeńskich (części 1,2,3) jest dowolna. Poszczególne części nie łączą się ze sobą. PRZYKŁAD: Nie będąc na Koncercie Wiedeńskim 1 lub 2 można z powodzeniem uczestniczyć w Koncercie Wiedeńskim 3.

 

** Koncerty dedykowane są widzom od 2 do 200 lat.  

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA NASZE SHOW- https://www.youtube.com/watch?v=8nvc1X-3WLc

Centrum Kultury wydarzenia

Centrum Kultury

Teatr Wydarzenia

Teatr im. Andreasa Gryphiusa

Klub Mayday wydarzenia

KLUB MAYDAY

 

Głogowskie Spotkania Jazzowe

Co roku prezentujemy światowe sławy Jazzu

Głogów na stałe wpisany w mapę światowego Jazzu
Plakatowanie

Zobacz gdzie możesz być widoczny

Nagłośnienie & Oświetlenie

Sprawdź jakim sprzętem dysponujemy

Wynajem pomieszczeń

Skorzystaj z naszej oferty wynajmu

CENTRUM KULTURY

rondo Konstytucji 3-go Maja 2, 67-200 Głogów

KLUB MAYDAY

ul. Perseusza 11, 67-200 Głogów

TEATR IM. A. GRYPHIUSA

Rynek 8, 67-200 Głogów

Deklaracja dostępności

Kasa CK MOK 

76 833 65 74

Sekretariat

76 833 41 40